• Ново
Triple Stack Triple Triple 24 Слаби фармерки, големини 7-14
zoom_in

Triple Stack Triple Triple 24 Слаби фармерки, големини 7-14

DEN 415.84

Износ
check Во продавницата.

Комплетно стилски со удобни допири, Студио V од тројниот оџак на Vigoss Girl Triple Skinny фармерки обезбедуваат главен дел за гардеробата на вашето малечко цела година! Изработени во супер мека мешавина од памук, овие фармерки сигурно ќе ја одржат удобна за сезоната на грб во училиштата. Поштенски-фронт; Затворање на копчињата. Слаби одговара. Должина на глуждот. Копчиња за тројни оџаци. Кабриолет ролна полите. Супер мека ткаенина. 61% памук/28% полиестер/10% рајон/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. Копче за тројно оџак слаби фармерки за девојчиња од Вигос.

Им се допаѓа и на купувачите..