• Ново
Едноставно Дејзи руменило пукаше во форма на коска, миленичиња за храна за кучиња
zoom_in

Едноставно Дејзи руменило пукаше во форма на коска, миленичиња за храна за кучиња

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Додадете забавен поп психоделична боја со едноставно маргаритка со мозочен удар со миленичиња од нашата колекција Калеидоскоп. Апстрактните, дизајни за привлекување очи на оваа колекција се сигурни дека ќе дадат изјава што ја одразува вашата лична вибрација. Убав и практичен декор на домот. Апсорбант микрофибер. Поддршка за лизгање. Машина за перење.

Им се допаѓа и на купувачите..