• Ново
&H Пет Производи Брава N ' Оди Куче Автомобил Седиште За Домашни Миленици Тен Мали
zoom_in

&H Пет Производи Брава N ' Оди Куче Автомобил Седиште За Домашни Миленици Тен Мали

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Ова безбедносно седиште за миленичиња ќе го заштити вашето домашно милениче на задното седиште на вашиот автомобил за возење без одвраќање. Оловото се прицврстува на ременот на вашето домашно милениче и се прицврстува директно во која било стандардна брава на појасот. Може да се користи на левата или десната страна од задното седиште на возилото. Вашето домашно милениче може да внимава на мрежестиот прозорец и исто така овозможува проток на воздух. Производот се преклопува рамно за лесно складирање кога не се користи. Достапно во две големини и две бои. Малата големина е 21d X 13w X 19h инчи, А големата големина 21d X 19w X 19h инчи. Една година ограничена гаранција. ЗАБЕЛЕШКА : овој производ вклучува тока што се вградува во приемникот на бравата на безбедносниот ремен. Ако вашето возило има нестандардна комерцијална брава на ременот (како што се некои модели На Хонда); овој производ можеби не е компатибилен со вашето возило. Седиштето за автомобил за миленичиња обезбедува безбедна, безбедна и воздржана локација за возење на вашето домашно милениче, додека мрежестите прозорци му овозможуваат на вашето домашно милениче да гледа и да обезбеди дополнителен проток на воздух. Предните и задните ремени се вртат околу потпирачите за глава и вклучуваат приклучоци за олово на кој било стандарден безбедносен појас за автомобил за безбедно врзување на ременот за кучиња. Брзо за инсталирање и деинсталирање и преклопување рамно за лесно складирање. Може да се користи на левата или десната страна од задното седиште на возилото. Седиштето за автомобил за кучиња е одлично за средни и големи кучиња и нема ограничување на тежината на миленичето. Дизајниран Од К овој производ можеби не е компатибилен со вашето возило.

Им се допаѓа и на купувачите..