• Ново
Единствени поволни цени, женски плус големина на влечење еластични џебови на половината
zoom_in

Единствени поволни цени, женски плус големина на влечење еластични џебови на половината

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Лесно е да се совпадне со која било маица или врвот, ве прави удобно и стилски. Погодно е за плажа, училиште, работа, шопинг, датира, слободно време или дневно носење. И два џебови се погодни за да ги носите малите работи. Погодно е за плажа, училиште, работа, шопинг, датира, слободно време или дневно носење. Големина на телото на моделот : Висина : 5'7 ", Градите : 42 инчи, половината : 32 1/4 инчи, колк : 44 7/8 инчи, тежина : 180 фунти, моделот носи 1x.measurement (во инчи) меѓународно Големина Girth girth PANTS LANGE1 X - 36 1/4 15 3/42x - 39 3/8 - - 16 3/83x - 42 7/8 174x - 46 1/2 17 3/4 Единствени поволни цени Plusенски плус големина еластични џебови на половината на половината тексас тексас сина 1х 85 % Памук 15% полиестер. Увезен. Летни тексас шорцеви. Еластична половината. Влечење.

Им се допаѓа и на купувачите..