• Ново
Uspridefurniture Omnisphere 33.07 '' Кадифена фотелја на кадифето -Бејж.
zoom_in

Uspridefurniture Omnisphere 33.07 '' Кадифена фотелја на кадифето -Бејж.

DEN 3680.00

Износ
check Во продавницата.

Совршено парче за да ги одрази вашите регални вкусови, оваа класична фотелја го прицврстува вашиот ансамбл за седење во безвременска привлечност. Изработен од дрво, овој дизајн дизајн удира ажурирана, чиста силуета со тесни квадратни раце и стапала на дрво. Смачкана кадифена тапацир ја носи гламурозната страна на овој тросед, додека исклучителни детали, вклучително и пена со висока густина, пополнете со пролетна поддршка, перничиња за цевки, и потпирач за грб со копче, го воздигнува дизајнот. Димензии на фотелја : 30.31 '' H x 33.07 '' W x 30.32 '' D. Отстранлив перница за седишта. Капацитет на тежина : 250 lb.

Им се допаѓа и на купувачите..