• Ново
Бела Вита Надет Втори Еспадрил клин прашка назад сандали
zoom_in

Бела Вита Надет Втори Еспадрил клин прашка назад сандали

DEN 271.84

Износ
check Во продавницата.

Еспадрили еднакво лето! Овие клинови покриени со јаже секогаш мора да ги имаат за топлото време. Надет Втори од Бела Вита има елегантен вегетански велур горниот со координативен поп -боја околу надворешната страна. Клин нуди стабилност и висината е совршена за целодневно носење. Овие чевли можат да бидат облечени за летна свадба или да бидат облечени за лежерна скара покрај базенот. 2 "клин -пета. Две опседнати меки крстосници на горниот дел од пети.

Им се допаѓа и на купувачите..