• Ново
Романтично породилно породилно породилно
zoom_in

Романтично породилно породилно породилно

DEN 631.84

Износ
check Во продавницата.

Одлично парче за положување за да додадете малку пламен и поп боја на вашата облека. Кажете здраво на породилната облека на романтиката Циганка направена во супер-мека ткаенина која е лесна и дише. Со отворен фронт кој случајно се драпери до средна должина, оваа облека е слој што треба да се сака за време и откако ќе пристигне бебето. Материјал : 100% рајон. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Затворање : Отворен фронт. Ракави : половина должина. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Контраст отпечатоци. Женска породилна облека од романтичен циган.

Им се допаѓа и на купувачите..