• Ново
Девојки од мали starвездички бебе и мали деца Худи, маица и хеланки, сет на облека од 3 парчиња
zoom_in

Девојки од мали starвездички бебе и мали деца Худи, маица и хеланки, сет на облека од 3 парчиња

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Таа може да излезе во графичка мета инспирирана од ирваси од Малата Starвезда Органски. Не заборавај! Овој сет со три парчиња вклучува удобно и ладно поштетно качулка и влечење на хеланки. Вклучува худи, маица и хеланки. Худи : Затворање на поштенски патент; долги ракави; печатење на сите. Маица : екипаж; кратки ракави; Графички фронт. Легави : стил на влечење; Еластична половината. Без ознака за дополнителна удобност. Етички произведен во фер трговија, одржлив и транспарентен синџир на снабдување. Производствени капацитети без џемпери . Еко-пријателски со чист органски памук одгледуван и обработен без употреба на груби хемикалии или бои, произведени во објект овластен ОЕКО-Текс . 100% органски памук. Машина за перење. Увезени. Графичка графичка облека за ирваси на девојчињата и облеката на Худи поставена од Малата Starвезда Органска.

Им се допаѓа и на купувачите..