• Ново
Јордан Производство 46.5 24 Сонцето Реката Градина Разнобојни Цветни Правоаголни Отворено Длабоко Седење Стол Седиште И Назад Перница Со Велт
zoom_in

Јордан Производство 46.5 24 Сонцето Реката Градина Разнобојни Цветни Правоаголни Отворено Длабоко Седење Стол Седиште И Назад

DEN 2431.84

Износ
check Во продавницата.

Создадете своја оаза на отворено со Овој шарен Комплет Перничиња За Длабоко Седење. Задната перница од 26,5 инчи на 22,5 инчи е кадифена и перница, исполнета со полиестерски влакна за дополнителна удобност. Перницата за седишта од 24 инчи на 24 инчи е дизајнирана за длабоки столови и има шест инчи пена внатре за супериорна поддршка. Рабовите во кутија со украсен завар создаваат јасен изглед што му дава модерен стил на вашиот двор, трем или простор за одмор покрај базенот. Дизајниран за разноврсност, овој надворешен комплет за перничиња е завршен од двете страни и може да се преврти за употреба напред или назад. Овие издржливи перничиња за грб и седишта на отворено се направени да издржат секое време, со ткаенина отпорна на вода, бледнее, мувла и мувла која има ув заштита со часови забава на сонце. Грижите за прскање сода или истурен сос за СКАРА се минато, благодарение на ткаенината отпорна на дамки што е супер лесна за нега. Само исчистете го местото со мека крпа, топла вода и благ сапун, а перничињата за столот повторно ќе изгледаат добро како нови. Јордан Производство 46.5" х 24 " Сонцето Реката Градина Разнобојни Цветни Правоаголни Отворено Длабоко Седење Стол Седиште И Назад Перница Со Велт Вклучува еден 2-парче надворешен стол перница. Димензии на седиштата 24" ширина x 24 "должина x 6" дебелина; задни димензии 26,5" ширина x 22,5 "должина x 6" дебелина. СЕ СПРОТИВСТАВУВА НА ИЗБЛЕДУВАЊЕ, МУВЛА, ВОДА И ДАМКИ. Дизајнирана за надворешна употреба, издржливата ткаенина штити од оштетување од дожд, излевање или сончева светлина, со до 500 часа ув заштита за да се спречи избледување. УДОБНО И ИЗДРЖЛИВО. Пена со средна густина и полиестер пополнуваат за да додадат мека потпора и да ја задржат формата на комплетот на перницата. НАДГРАДБА НА ВАШИОТ ОТВОРЕНО. Додадете ја оваа перница поставена веднаш и без напор да го освежите стилот на вашата сончева соба, предниот трем или дворот. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ. Чувајте ги вашите перници да изгледаат нови со чистење на место со мека крпа, благ сапун и топла вода. РАЗНОВИДЕН ДИЗАЈН. Завршено напред и назад, така што перниците може да се превртат за употреба од двете страни. ЗАВРШЕН ИЗГЛЕД. Рабовите во кутија со декоративен заварувач му даваат класичен стил на перницата на седиштето, додека рабовите на ножот создаваат остри агли на задната перница. ПОДОБРО ОДГОВАРА. Дизајниран за прилагодено вклопување на повеќето столчиња за длабоко седиште на отворено. Вистинските бои може да варираат од претставата на екранот.

Им се допаѓа и на купувачите..