• Ново
Акебоно ПРО-АКТ Ултра-Премиум Комплет За Подлога За Сопирачки, керамички Вклопувања изберете: 1994-ХОНДА ГРАЃАНСКИ ЕКС, 1994-АКУРА ИНТЕГРА
zoom_in

Акебоно ПРО-АКТ Ултра-Премиум Комплет За Подлога За Сопирачки, керамички Вклопувања изберете: 1994-ХОНДА ГРАЃАНСКИ ЕКС, 1994-АКУРА

DEN 880.80

Износ
check Во продавницата.

Акебоно ПРО-АКТ Ултра-Премиум Комплет За Подлога За Сопирачки, Комплет За Керамички Диск Сопирачки Одговара Изберете : 1994-1995 ХОНДА ГРАЃАНСКИ ЕКС 1994-1996 АКУРА ИНТЕГРА 1998,2000-2001 АКУРА ИНТЕГРА ЛС 1993 ХОНДА ГРАЃАНСКИ ЕКС/ЕКС-В 1997 АКУРА ИНТЕГРА ГС/ЛС 1999 АКУРА ИНТЕГРА РС СЕ 1996-1997 Хонда Цивик Дел Сол 4 Цил 1,6 Л И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Им се допаѓа и на купувачите..