• Ново
Меки стари од елени се затегнуваат влезови за затнување
zoom_in

Меки стари од елени се затегнуваат влезови за затнување

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Мека финиш на микросуеди и класична силуета за затнување ја истакнуваат оваа машка влечка на отворено и затворено од меки стари од елени. Со амортизирана потпетица и стилски ткаен трим, овие затнувања на лизгање можат да ве носат во спалната соба, поштенското сандаче или кафуле со удобна погодност. Стил на лизгање; лесен. Тркалезна пети; стил на затнување. За внатрешна и надворешна употреба. Заврши микросуде. Перничена пета. Широки големини на располагање. Рачно изработено горно; Рачно изработен ѓон. Место чисто. Увезени. Машки влечки за затнување од меки стари од елени.

Им се допаѓа и на купувачите..