• Ново
Машки карат Т.В. Црн дијамантски вкрстена лента од не'рѓосувачки челик
zoom_in

Машки карат Т.В. Црн дијамантски вкрстена лента од не'рѓосувачки челик

DEN 207.84

Износ
check Во продавницата.

Овој осум милиметарски опсег нуди 1/20 КТ. Т.В. Црниот дијамантски вкрстен дизајн.Блак дијамантите се погусти и тежат повеќе од белите дијаманти. Затоа, црните дијаманти може да се појават значително помали од белите дијаманти со иста големина на каратот. Машки 1/20 Карат Т.В. Црн дијамантски крст од не'рѓосувачки челик.

Им се допаѓа и на купувачите..