• Ново
Indruple indtries среќни празници Фраза Дедо Мраз снежни шуми Гноми, 48, дизајн од Лиза Пери Вајтбутон
zoom_in

Indruple indtries среќни празници Фраза Дедо Мраз снежни шуми Гноми, 48, дизајн од Лиза Пери Вајтбутон

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние сме само со највисок квалитет на мастила и платно на нашите печатачи во мотика, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висење. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Создадете прекрасни уметнички дисплеи со потпирање и поставување нови уметнички дела против wallид или рамна површина . Нашето истегно платно е создадено со највисоки стандарди. Ние сме само со највисок квалитет на мастила и платно на нашите печатачи во мотика, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висење. А . Дизајн од Лиза Пери Вајтбутон.

Им се допаѓа и на купувачите..