• Ново
Игралиште Кујна Врска Сечење Одбор Игра Храна Игра Во Собата За Деца-Мултиколирани
zoom_in

Игралиште Кујна Врска Сечење Одбор Игра Храна Игра Во Собата За Деца-Мултиколирани

DEN 351.84

Износ
check Во продавницата.

Опис : Исечете ја храната со оваа забавна среќна игра за готвење! Карактеристики : Зеленчук Храна Облека За Маса Овошје Кујнска Облека Пакет Содржина : 10 парче Плејсет производ димензии : 16 "x 11" x 2 " Препорачана Возраст : 3+ Точка Код : PS461.Play World прави над 2000 играчки за деца, вклучувајќи сѐ од rc автомобили, bmx велосипеди, плишани животни, кадифни играчки, интерактивни животни, кујнски комплети за играчки и секаков вид играчки што може да се замислат. Кујна Врска Сечење Одбор Игра Во Собата За Деца Разнобојни Игра Храна ТОНИ ЗАБАВА. Одлична забава за деца и обично станува нивна омилена играчка, рацете надолу. Гарантирано ќе биде тони забава! . ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА. Оваа играчка е лесна за употреба и е подготвена за играње веднаш надвор од кутијата. ПРИФАТЛИВА. Play World нуди најдобра вредност за најдобра цена, секој пат и оваа играчка ќе го направи вашето дете среќно без да потроши богатство. НАСМЕЈТЕ ГО ВАШЕТО ДЕТЕ. Сакате да го насмеете вашето дете? Во Игралиштето нашите играчки се создадени имајќи го предвид детето. Затоа, насмејте ги денес со нашите најнови иновации во забавата. Игралиште : БРЕНД НА КОЈ МОЖЕТЕ ДА МУ ВЕРУВАТЕ. Play World прави над 2000 играчки за деца, вклучувајќи сѐ од rc автомобили, bmx велосипеди, плишани животни, кадифни играчки, интерактивни животни, кујнски комплети за играчки и секаков вид играчки што може да се замислат. Затоа, купете од бренд на кој можете да му верувате. Купете Игралиште и секоја играчка доаѓа со нашата 100% Забавна Гаранција.

Им се допаѓа и на купувачите..