• Ново
Деца паралелна жица за активност Чаир 2pk бело
zoom_in

Деца паралелна жица за активност Чаир 2pk бело

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Овие столчиња за активност на жица покажуваат едноставни, чисти линии што им даваат на нивниот модерен, трендовски стил. Рамката е изработена од цврста челична жица што е завршена во сјајно завршување на палтото во прав, што ги прави совршен додаток на која било игротека или детска маса. Возрасните ќе ги сакаат овие столчиња исто колку и децата заради нивните заштитни стапала и лесен чиста, дамки што ја престојуваат. Продаден како сет од два. Достапно во црна, бела и сива боја. Деца паралелна активност на жица стол 2pk бело.

Им се допаѓа и на купувачите..