• Ново
Основи за дизајн Марокански Природен Навлажнувачки Дневен Шампон Без Сулфат, фл оз
zoom_in

Основи за дизајн Марокански Природен Навлажнувачки Дневен Шампон Без Сулфат, фл оз

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Основи за дизајн Мароканскиот Шампон За Климатизација Со Масло е нежно средство за чистење уникатно дизајнирано да ја прошири убавината и носливоста на вашите природни или синтетички ткаења, перики или екстензии. Ја чисти и помага во состојбата, ја навлажнува и ја враќа досадната коса на природен сјај. Формулиран со средство за кондиционирање што помага да се елиминира заплеткувањето и да се намали пролевањето и оштетувањето. Нежната формула без сулфат Ја Отплеткува и освежува косата за да го намали пролевањето Ја Навлажнува И додава сјај специјално формулиран За ткаење на перики и продолжување покажи За Употреба : Чекор 1 : Влажна коса и емулгирајте Го Мароканскиот Шампон за Климатизација Со Масло во дланките. Чекор 2 : Нанесете ја на косата и доведете ја во пена. Чекор 3 : Исплакнете темелно. Повторете колку што е потребно. Нежен шампон без сулфат за чистење кој ја продолжува убавината на периките, ткаењата и екстензиите. Нежна формула без сулфат . Ја отплеткува и освежува косата за да го намали опаѓањето. Навлажнува и додава сјај. Специјално формулиран за перики, ткаења и екстензии.

Им се допаѓа и на купувачите..