• Ново
Диксон Тикондерога копродукции подготвена за употреба температура боја, жолта, гал
zoom_in

Диксон Тикондерога копродукции подготвена за употреба температура боја, жолта, гал

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Семејство во боја на уметност : жолта; Хемиско соединение : Температура; Капацитет (волумен) : 1 гал. Овој соработник на Диксон Тикондерога. Подготвена за употреба температурна боја, жолта, 1 гал е одлична боја, уметничка ставка по намалена цена под 40 долари што не можете да ги пропуштите. Кремаста, мазна текстура и светли, нестепени бои што лесно се мешаат.

Им се допаѓа и на купувачите..