• Ново
Детски Преправаат Акција Слика Батерија Управувана Светла И Звуци Оклопни Робот Кралот Играчка И Додатоци
zoom_in

Детски Преправаат Акција Слика Батерија Управувана Светла И Звуци Оклопни Робот Кралот Играчка И Додатоци

DEN 1119.84

Износ
check Во продавницата.

ОВОЈ МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН РОБОТ Е ОНА што ВИ ТРЕБА и САКАТЕ за ВАШЕТО ДЕТЕ!!! Со своите наизменични гласови, звуци и светла ова го прави одличен совршен подарок за вашето дете од кој било пол! Оваа играчка доаѓа и со 2 додатоци што ги држи роботот и 2 проектили што пукаат од надлактицата. ОКЛОПНИ РОБОТ КРАЛОТ - оваа играчка е забавно и само вистинската играчка за вашето дете . Со своите неверојатни светла и звуци оваа играчка прави одличен подарок за секое дете 3+ за момчиња и девојчиња!. ЗАБАВНИ СВЕТЛА Не Се Вклучени.

Им се допаѓа и на купувачите..