• Ново
Беверли Хилс Поло Клуб Дете за момчиња, каиши патики, големини 5-10
zoom_in

Беверли Хилс Поло Клуб Дете за момчиња, каиши патики, големини 5-10

DEN 575.84

Износ
check Во продавницата.

Подгответе го Бур момче подготвено за смели авантури со овие патики од џогер од Поло Клуб Беверли Хилс! Тие се одликуваат со горниот дел од решетката за дишење, прилагодлива каиш и јамка и лесно перничето. Каиш за кука и јамка. Повлечете го јазичето.

Им се допаѓа и на купувачите..