• Ново
Оијуз Женски Печатени Панталони За Суи Лабави Панталони Со Долни Панталони Со Џебови Панталони Со Врвки Со Висок Струк
zoom_in

Оијуз Женски Печатени Панталони За Суи Лабави Панталони Со Долни Панталони Со Џебови Панталони Со Врвки Со Висок Струк

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Добредојдовте Во Продавницата оијуз! Се надеваме дека ќе имате пријатно шопинг искуство!* Производите во нашата продавница се дизајнирани и преработени во куќата . Имаме независна фабрика за производство и преработка за да направиме убава, уникатна и удобна облека за вас. Зошто да не одберете нас? Нашата компанија е посветена на создавање подобри производи за нашите клиенти и обезбедување подобра услуга за нашите клиенти!* Инсистирање да се оди понатаму и понатаму на патот на облеката, почитување на потребите на клиентите, вреднување на повратните информации и мислењата на клиентите, решавање проблеми за клиентите во прв пат.*Големина На Облека : Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 38 Половината : 74-94см/29.13-37.01 "Колк : 128см/50.39 " Должина : 103см/40.55" . П воumn и зима, може да се комбинира со пуловери дуксер, џемпер,кардиган ,Јакна,Совршен За спарување со кошула, блуза, трендовски исечени врвови или маици за да ги покажете вашите облини и да му ласкате на вашето тело. Исто така, може да се комбинира со високи потпетици, спортски чевли и чизми итн. ТАБЕЛА/ БОЈА НА ГОЛЕМИНА : ве Молиме проверете ЈА табелата со големини ПОДОЛУ ЗА да се осигурате дека ја нарачувате вистинската големина за вас. Совети за боја : ние секогаш се стремиме да ги направиме нашите бои што е можно попрецизни, но поради поставките на мониторот, може да има мала разлика од точната боја на производот. Прилика : Оваа панталона е едноставна, но стилска, тоа е ставка за сите натпревари што секоја модерна жена или девојки ќе ја избере насекаде, како што се училиште, соба за танцување,кафуле,изложба, одмор, забава, забава, излети, дом, улица, теретана, трчање, клуб, секојдневен живот, работа, шопинг, канцеларија, внатрешни и надворешни активности.

Им се допаѓа и на купувачите..