• Ново
Оригинален чизкејк Адам Метјус, Оз
zoom_in

Оригинален чизкејк Адам Метјус, Оз

DEN 59.52

Износ
check Во продавницата.

Оригиналниот чизкескирзибилно мазно, богато и кремасти, Адам Метјус Оригиналниот чизкејк е сигурен дека ќе ги израдува. Sweet зборува за вашите сетила! Служејќи предлози и идеи : Адам Метјус чизкејк е вкусно сервиран обичен или со вашите омилени топинги. • Чоколаден сируп • Карамел сируп • Свежо овошје • Ореви • Штапи за крем има многу при рака за неочекувани гости, специјален семеен десерт или закуска доцна во ноќта. Карактеристики на производот претходно исечени!. Кутија - рециклирачки Адам Метјус, АД, 2104 Растенија диск, Луисвил, КЕ, 40299-1924.

Им се допаѓа и на купувачите..