• Ново
Дизни Лило & Бод Грав Кадифен Хула Бод
zoom_in

Дизни Лило & Бод Грав Кадифен Хула Бод

DEN 463.84

Износ
check Во продавницата.

Донесете ги дома авантурите На Лило И Бод На Дизни со преслаткиот бод плишани пријатели од грав! Достапен во Бод, Хула Бод, Хавајски Бод, Скрамп и Ангел, секој вонземјанин што може да се сака е направен со неверојатни детали и има меки луксузни ткаенини! Овие сакани пријатели со кадифен грав седат високи 6 инчи и се совршена големина за да ги донесат сите ваши авантури! Секој продаден одделно. Возраст 2+ Карактеристики одличен карактер детали. Направено со супер меки кадифени ткаенини. Дојдете во забавна колекционерска големина. Возраст 2+.

Им се допаѓа и на купувачите..