• Ново
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Текстурирани Обетки Со Обрач Со Шарки
zoom_in

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Текстурирани Обетки Со Обрач Со Шарки

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Совршени за одличен ден или вечерна облека, овие обетки со обрач со шарки се изработени од 10 каратно жолто злато. Овие обетки со дебелина од 2 мм покажуваат текстура за шармантна привлечност. Обезбедени со жица и спојка овие обетки сигурно ќе воодушеват.Метална Тежина : 0,84 Грама Накит Тип : Фино Обетка Тип : Обрач Накит Финиш : Текстура Пол : женско затворање : Седло Метал : Злато Карат : 10 Каратметална Боја : Жолтидимензии : 20мм х 35,25 мм, 2мм дебелина на светлината вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, Совршен За чување или давање подароци.Земја На Потекло : Индонезија 10кт Обетки Со Обрач Со Златна Текстура Со Шарки : Изработени во 10кт жолто злато2мм ширина на лесна тубетекстурирана спојка обетки со жичен обрач.

Им се допаѓа и на купувачите..