• Ново
Нема Граници Јуниори Дијамант Шема Кардиган
zoom_in

Нема Граници Јуниори Дијамант Шема Кардиган

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Елегантен дијамантски модел носи ажуриран пресврт на овој кардиган Со подолга должина Без Граници. Слој преку фармерки и маичка за да останете стилски и пријатни во текот на целата сезона. Опуштено вклопување. 2 странични џебови. Отворен преден дизајн. Дијамантска шема. 72% Акрилик/25% Полиестер/3% Спандекс. Машина за перење. Увезени. Дијамант Шема Кардиган За Јуниори Од Без Граници.

Им се допаѓа и на купувачите..