• Ново
Скара Слем Коцки Игра понудени Од Страна На Оптимална
zoom_in

Скара Слем Коцки Игра понудени Од Страна На Оптимална

DEN 463.68

Износ
check Во продавницата.

Сите се собираат околу масата, бидејќи готвиме забава со играта Со Скара. Наполнете ја скарата со омилената храна и видете што има на менито. Свиткајте ги коцките и брзо додајте ги броевите свртени нагоре. ТРЕСНЕТЕ ја храната што одговара на сумата. Бидете први што правилно СЛЕМ 5 картички за храна за да победите. Сепак, бидете внимателни. Ако другите играчи додаваат побрзо, тие би можеле да стигнат до пет први! Скара Слем.

Им се допаѓа и на купувачите..