• Ново
Зикеке Женски Миди Фустан Долг Ракав Екипажот Вратот Fall Обични Туника Фустани Цветни Печатени Пуловер Фустан
zoom_in

Зикеке Женски Миди Фустан Долг Ракав Екипажот Вратот Fall Обични Туника Фустани Цветни Печатени Пуловер Фустан

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 106cm/41.73 "Ракав : 61cm/24.02 " Должина : 115cm/45.28" Материјал : овој фустан е изработен од висококвалитетна, долготрајна ткаенина. Мека, удобна, дише, лесна, течна, удобна, пријателска за кожата, не е лесно да исчезне и деформира, да не се гледа и лесно може да се облекува нагоре и надолу. Ласкави слатки за носење во целата сезона. Лесно Совпаѓање : овој симпатичен фустан лесно се совпаѓа со едноставни потпетици, чизми, накит за изјава, чанти и сите видови стилови на коса за да создадете секојдневен изглед, ви помага да го покажете вашиот уникатен шармантен. Уникатните дизајни на детали ве прават попривлечни. Прилика : овој фустан е погоден за многу прилики, може да се користи како секојдневен фустан, свечен фустан, фустан на плажа, фустан за датум, фустан за свадба, коктел фустан, фустан за дипломирање, фустан за деверуша за секојдневен, секојдневен, работа, вечера, танцување, родендени, враќање дома, меден месец, свадбен гостин, празник, вокација, црква, плажа и фотосесија. БОХО ЕСЕНСКИ ФУСТАН-Секојдневниот Цветен Макси Фустан Со Долги Ракави За Жени Е Изработен од Мека И Дише Ткаенина, Која Е Пријателска За Кожата и Удобна за Носење. Благодарение На Лабавиот Крој, Овој Коктел Фустан Е Погоден За Повеќето Фигури. Внимание : машина/рачно перење ладно и линија за сушење, пеглајте ниско доколку е потребно. Контактирајте не ако имате какви било прашања, би сакале да ви помогнеме! Ве молиме земете ја табелата со големини на сликата на производот како референца пред нарачката.

Им се допаѓа и на купувачите..