• Ново
Едноставно Дејзи Бонго победи на отворено перница, жолта
zoom_in

Едноставно Дејзи Бонго победи на отворено перница, жолта

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Додадете боја, текстура и ритам во вашиот дом со Bongo Beats reg orpy pillow од колекцијата Safari. Истурете ја оваа затворена/надворешна перница на вашиот трем, палуба или внатрешен двор за да му дадете на вашиот простор за живеење на отворено авантуристички вибрации и сложено допир на детали. Задебелените отпечатоци и боите на оваа колекција ќе ја инспирираат екстраваганцијата на страниците забележани на авантура низ дивината. Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.

Им се допаѓа и на купувачите..