• Ново
Благодарност весник: Minutation благодарност весник: Дневен живот, мисли и чувства
zoom_in

Благодарност весник: Minutation благодарност весник: Дневен живот, мисли и чувства

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Нека вашето пишување ве однесе на патување - ослободете го стресот и бидете посреќни со мали, лесни вежби кои ве поттикнуваат да се фокусирате на позитивните. Ова покана за благодарност ќе го олесни да се направи чекор назад и да се види убавината во сè што ве опкружува. Сè што ви треба е 5 минути, а ова списание ќе биде таму со вас на секој чекор од патот. Одвојте неколку минути секој ден - или кога и да можете - да се потсетите на што навистина е важно, и колку треба да ви биде благодарен. Списанието за благодарност од 5 минути е : лабаво зачудуван - форматот е минималистички и да е даден за да можете да започнете да пишувате во секое време, да прескокнете помеѓу инструкциите и да пишувате точно толку често колку што сакате. Проектирање на размислување - Секоја линија е едноставна, но остроумен за да можете да напишете накратко, но да размислите за големата слика. Инспиративно - Ова списание за благодарност е дизајнирано да помогне да донесете нешто сонце во вашиот живот, но исто така да ви помогне да влијаете врз позитивните промени и транзицијата. Благодарниот весник прави совршен подарок! Лесно за носење - ова списание е совршена големина за патување. 6x9 Благодарност весник : 5 -минутно списание за благодарност (хартија).

Им се допаѓа и на купувачите..