• Ново
Џаиро Извршниот Канцеларија Стол Со Лифт Во Гроздобер Црна
zoom_in

Џаиро Извршниот Канцеларија Стол Со Лифт Во Гроздобер Црна

DEN 2559.84

Износ
check Во продавницата.

Уживајте во едноставните и класични линии на канцеларискиот стол Јаиро во вашиот дом или канцеларија. Елегантен хоризонтален тафтуван грб нуди удобност што добро се спојува со дебелото амортизирано седиште. Пет тркалца со качулка го поддржуваат овој префинет дизајн и непречено се лизгаат преку тепихот или подот со низок куп. Брусената црна врвна зрнеста кожа овозможува дишење за долги периоди на седење, додека удобната странична рачка ви овозможува да ја прилагодите висината на седиштето за оптимална удобност. 360 степен вртливо седиште. Прилагодлива висина со пневматски лифт. Обложено седиште и грб. Хоризонтална тафтувана назад. Метален потпирач за раце и рамка. Метал 5-ѕвезда база со тркалца. Основна големина : 11-15 " H. Капацитет На Тежина : 200 фунти. Потребно е собрание.

Им се допаѓа и на купувачите..