• Ново
Моќ Опрема RV Слајд Надвор Мотор-Двојна Вратило w о Пин-Липерт 382684
zoom_in

Моќ Опрема RV Слајд Надвор Мотор-Двојна Вратило w о Пин-Липерт 382684

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

МОЌНОСТ ОПРЕМА 523900 Р.в. СЛАЈД НАДВОР МОТОР - МАКСИ-ВРТЕЖЕН МОМЕНТ ДВОЈНА ВРАТИЛО БЕЗ ПРИКЛУЧОК Липерт 382684 Слајд-Надвор Мотор Макси Вртежен Момент Липерт 382684 Слајд-Надвор Мотор Макси Вртежен Момент 382684 Слајд-Надвор Мотор Макси Вртежен Момент. Компатибилен Со Моќ Опрема 13-1119 & 522967. 15 Засилувач Рејтинг. 12 Волти ЕДНОНАСОЧНА струја. Двојно Излезно Вратило. Централно Возење. Монтира Помеѓу Шините За Лизгање. Забелешка : Липерт 382684 ја заменува Енергетската Опрема 523900 Атрибут66 Атрибут67 Атрибут68 Атрибут69 Атрибут70.

Им се допаѓа и на купувачите..