• Ново
Форт Чафи Мајка Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци
zoom_in

Форт Чафи Мајка Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 271.84

Износ
check Во продавницата.

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Белата Маичка Форт Чафи мама го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Мајка форт Чафи испечатена преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Им се допаѓа и на купувачите..