• Ново
Фармерки со Софија од Софија Вергара, Софија Високиот пораст на слабиот глужд Фреј фармерки
zoom_in

Фармерки со Софија од Софија Вергара, Софија Високиот пораст на слабиот глужд Фреј фармерки

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Подготвен за викенд со слабиот фит и трендовски прицврстување на глуждот. Тоа се само неколку ваши омилени работи во овие слаби фармерки на кавги од глуждот од фармерки софија, комплетни со високо ниво во ласкав, крива на тексас тексас. Дали сакате да го завршите вашиот изглед надвор од денот? Спарете ги овие фармерки со затегнати маички или одвртени, слоевити кошули за лесен стил. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : repárate para el fin de semana con un undilo ajustado y un moderno detalle desgastado en el tobillo. Син Соло Алгунос де Лос Деталес Que te Encantarán de Estos Jeans ajustados con ruedo raído de sofia jeans y que se complementan con elle de tiro alto y la la oviorecedora mezclilla elástica que se ajusta a tus curvas. ¿Quieres Contintar Tu Atuendo Casual? Combínalos con una camiseta por dentro o lúcelos con una camisa desabotonada sobrepuesta, para un un estilo leajado. Ексклузивен en. Материјал : 72% памук/27% полиестер/1% спандекс/72% алгодон, 27% полиестер, 1% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5ʹ9ʺ y Viste una Talla 4. Fit : Skinny Fit/Talle Austadado. Подигање и инсејм : високи; 10,5 ”преден пораст; 25 ”inseam/tiro alto; 10.5ʺ де Тиро ДеЛентеро; 25ʺ de largo de Enterepierna. Затворање : Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. Ocketsебови : 5 џебови имаат најважни работи/5 Болсилос пара е есенцијална. Карактеристики : тексас на истегнување; јамки на ременот; потресени детали/Мезклила Елстица; Презилис пара Цинтун; Detalle Desgastado. Зошто ќе го сакате тоа : вознемирувачки на глуждовите за изглед на Forever. Вергара. Земете го од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.

Им се допаѓа и на купувачите..