• Ново
Без граници со фланел со долг ракав со качулка
zoom_in

Без граници со фланел со долг ракав со качулка

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Падот на копчињата од фланел секогаш ќе биде во стил, а истото може да се каже и за оваа машка кошула со качулка од качулка од без граници. Пар со омилената мета, фармерки и патики за стилски ансамбл. Прикачен аспиратор со влечење. Долги ракави. Копче надолу. Две џебови на градите со затворање на копчето. Закривена кошула хелајн. Сеопфатна карирана шема. Фланелна ткаенина. 100% полиестер. Машинско миење ладно, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, ниско железо доколку е потребно. Направено во Кина.

Им се допаѓа и на купувачите..