• Ново
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Најдобри денови Инспиративни бања за перење бања црно -бел дизајн Супер платно wallидна уметност од Кимберли Ален
zoom_in

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Најдобри денови Инспиративни бања за перење бања црно -бел дизајн Супер платно wallидна уметност од Кимберли

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без димензии потребни за инсталација : 30 x 1,5 x 40 инчи. Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без потребна инсталација. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Кимберли Ален.

Им се допаѓа и на купувачите..