• Ново
Трговска марка ликовна уметност шарени јавори платно уметност од Курт Шафер
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност шарени јавори платно уметност од Курт Шафер

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Шарени јавори“ платно уметност од Курт Шафер : Уметник : Курт Шафер. Тема : Сценски и пејзажи. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Им се допаѓа и на купувачите..