• Ново
Прилагодлива треска со кристали од Сваровски - мојата приказна
zoom_in

Прилагодлива треска со кристали од Сваровски - мојата приказна

DEN 239.84

Износ
check Во продавницата.

Прилагодлива треска со кристали од Сваровски - Мојата приказна - Цврст не'рѓосувачки челик - дијаметар од 2,6 " - 22мм диск - 10мм Сваровски Кристал Пинк Бокс дизајни, Производство и пазари рачно завршени и современи накит направени од висококвалитетни материјали по прифатливи цени. Основана во 2011 година. and headquartered in Brooklyn, New York, Pink Box became a household name in handmade contemporary products. The Foundation of Pink Box is shaped by its guiding principles. From our home office we call The Base, to our distribution channels we call the field. Our Мисијата и основните вредности се повеќе од само зборови, тие се начин на живот. Нашата цел е да ги допираме животите на многу луѓе, да инспирираме, да мотивираме. Ние заработуваме за живеење од она што го добиваме, но ние правиме живот од она што ние даваме.

Им се допаѓа и на купувачите..