• Ново
Колекцијата за декорирање „Ступел дома“ од дрвен брод со паднати лисја врамени giclee текстуризирана уметност
zoom_in

Колекцијата за декорирање „Ступел дома“ од дрвен брод со паднати лисја врамени giclee текстуризирана уметност

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурална wallидна уметност“. Ние започнуваме со литограф на ГИКЕЕ, монтиран на дрво, и го завршиме со завршница на мозочен удар со текстура. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и димензија . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од уметникот Анита Новака / ©.

Им се допаѓа и на купувачите..