• Ново
Марио Лопез Машка пенлива сјај за сјај за пушење
zoom_in

Марио Лопез Машка пенлива сјај за сјај за пушење

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Свежо преземање на машките чевли за пушачи, Хил е направен во премиум контрастни панели на стрии. Нежните текстилни облоги и трајната гумена надворешна плоча создаваат удобно вклопување. Машки лекари. Контрастни панели за стрии. Препорачано за танцување или долги работни денови. Одлично за спарување со фустани, формални или забавни облеки. Горниот материјал : Горниот сјај.

Им се допаѓа и на купувачите..