• Ново
Stuple Industries зачудувачки крилја на пеперутки Златен цветен дизајн Зимски холи, 30, дизајн од Дафне Полсели
zoom_in

Stuple Industries зачудувачки крилја на пеперутки Златен цветен дизајн Зимски холи, 30, дизајн од Дафне Полсели

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, абонија, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 17 x 1,5 x 17 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : инсект; Без'рбетници; Животно; Графики; Пеперутка; Цветен дизајн; Образец; Сликарство; Кобалт; Златен лист; Овошје; Пролет; Лисја; Крилја; Изобилство; Ботанички ;. Дизајн од Дафне Полсели.

Им се допаѓа и на купувачите..