• Ново
Без граници на ребрестиот ками на јуниори, 5-пакет
zoom_in

Без граници на ребрестиот ками на јуниори, 5-пакет

DEN 207.84

Износ
check Во продавницата.

Резултат! Ниту една лента за граници не е тотална победа за вашата гардероба. Поставете ги или облечете ги соло, ова погодно пет пакувања значи дека секогаш ќе имате подготвена да одите! Материјал : 89% полиестер/11% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. 5-пакет вклучува : пет врвови на Ками. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : Стил на влечење. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : затегнат, четкано ребро плетено. Ребреста Ками Топ 5-пакет за јуниори од без граници.

Им се допаѓа и на купувачите..