• Ново
Еј Арнолд Графички маици за девојчиња, 3-пакувања, големини 4- & плус
zoom_in

Еј Арнолд Графички маици за девојчиња, 3-пакувања, големини 4- & плус

DEN 271.84

Износ
check Во продавницата.

Придружете се на бандата Еј Арнолд, облечена во официјално лиценцираните графички маици на Никелодеон Еј Арнолд девојки. Изберете која вашата малечка сака да ја носи. Таа може да биде модерна, но сепак удобна со овие секојдневни тимови. Носете го за време на секоја сезона и совршено за секоја пригода! Овие кошули ќе бидат нејзини одење во Парче во нејзиниот плакар и ќе ги импресионираат сите! Зачувајте ги вашите омилени графички маички со оваа 3-пакет! Таа сигурно ќе се истакне од толпата. Материјал : 40% полиестер/60% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Достапно во големини 4-18. Fit : Стандардно вклопување. Стил на вратот : вратот на екипажот. Карактеристики : Супер-мека ткаенина од Jerseyерси; Печати Ругрети. © Никелодеон, сите права се задржани. Графички маици за девојки.

Им се допаѓа и на купувачите..