• Ново
Време и време женски панталони со високи култури со широки нозе
zoom_in

Време и време женски панталони со високи култури со широки нозе

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Погледнете ги на нови нивоа на време и широки панталони за нозе на TRU. Цврста основа што го додава факторот на стилот, овие панталони имаат тренд-десно десно полите и високи половини за ласкаво вклопување. Материјал : 86% памук/11% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено; широка нога. Подигање и инсејм : високи; 25 ”Inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Џебови : 2 мали предни џебови; 2 џебови. Карактеристики : јамки на ременот; исцрпено полите. Поради панталони со високи растителни култури со широка нога за жени од време и TRU.

Им се допаѓа и на купувачите..