• Ново
Healthte Top Top, маица во боја и плетени шорцеви, сет на облека
zoom_in

Healthte Top Top, маица во боја и плетени шорцеви, сет на облека

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Момци за здравство на Health Tex 3 парчиња Кртови со кратки комплети : Детето момче3 парчиња облека за поставување на големини 2 T-5 TFUN COLORSCOMCORTABLE FITADORABLE Стилови на стилови : 100% Cotontagless Inner Tee : 100% некои стилови од 60% памук 40% полиесталгагетски внатрешни шорцеви : 60% памук 40% Полстерфренц Терри Еластични џебови со еластична лента за половината, достапни во разновидни бои и стилови, се измиваат внатре, машинско миење ладно со како бои, нежен циклус, не бели, не бели, суво суво, ладно железо од обратна страна, ако е потребно, повеќе здравствено работење! Добијте 2 погледи со 1 одлична цена во овој сет! Супер меки маици и резервоари со Jerseyерси се спарени со нашите супер удобни француски тери шорцеви кои имаат ладно лента за половината. Од сончеви пролетни денови до супер топли летни денови, тој ќе има опции и за мета или резервоар без ракави. /Ул>.

Им се допаѓа и на купувачите..