• Ново
Карат Т.В. Дијамант 10kt Бело злато моден прстен
zoom_in

Карат Т.В. Дијамант 10kt Бело злато моден прстен

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Овој прекрасен 1/6 ct. Т.В. Дијамантскиот прстен покажува два бесконеци врзани заедно што ја симболизираат врската што ја споделувате со вашиот lубовник, што ќе трае до бесконечност. Империјал 1/6 Карат Т.В. Дијамант 10kt Бело злато моден прстен : Дијамант Тежина : 1/6 ct.Diamond Боја : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Поставување : Поставување на отворено во 10 KT Бело злато злато прстенот е достапен во големини 6-9 Learn Morelearn за дијаманти.

Им се допаѓа и на купувачите..