• Ново
Екена Милворк 4W 10H 36 L Стандарден Крестлин Архитектонски Одделение Пвц Рафтер Опашка
zoom_in

Екена Милворк 4W 10H 36 L Стандарден Крестлин Архитектонски Одделение Пвц Рафтер Опашка

DEN 679.04

Износ
check Во продавницата.

Пвц гребените опашки се непорозни што им овозможува да се држат до најсилните природни елементи. Тие нема да лупат, искривуваат, расцепуваат или распаѓаат како дрво. Слика со премиум акрилен слој кој има рејтинг на ЛРВ од 55 или поголем. Гребените опашки додаваат визуелна фокусна точка на надворешноста на вашиот дом. Стандардни и изработени по нарачка дизајни направени од цврст пвц совршен за изложени рафтер опашки, стреа опашки, тремови, софит акценти и фронтон акценти. Долготрајни и се држи до природните елементи. Јасни детали и широк асортиман на стилови. Слика со премиум акрилен слој. Лесен и лесен за инсталирање. Надминува смола, пластика, дрво и алуминиумски производи. Направени по нарачка големини и обрасци достапни по барање.

Им се допаѓа и на купувачите..