• Ново
Olоли жени широка ширина Елегантен фустан со ниски потпетици чевли за лепење сребро 7,5
zoom_in

Olоли жени широка ширина Елегантен фустан со ниски потпетици чевли за лепење сребро 7,5

DEN 703.84

Износ
check Во продавницата.

Floral Jolie Extra Biddth Sideенски чевли се изработени од мека текстурирана ткаенина со пета од маче од 1,5 ". Оваа дама е подготвена да оди за тој посебен ден со квадратна капа на пети и прекрасен кристален приврзок за да се облече во секоја пригода. Путканата мастила овозможува цел ден на удобност. Гумениот ѓон носи максимална влечење на површината што секој шета наоколу се чувствува како леснотија. Уживајте во денот со доверба, удобност и стил. ** Купувачите на внимание ** Пронајдете голем избор на стилови на широка ширина На нашата официјална веб -страница за малопродажба Fazpaz. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте инстант кредит за подароци од 20 американски долари, бесплатна испорака и размена, лесни приноси од 365 дена и приоритетна испорака на целата стока. ** За компанијата ** Меѓународна корпорација за обувки (( Footwear US), located in Fairfield NJ, began its manufacturing and wholesale operations in 1977 and has since continued to supply quality footwear at competitive prices to consumers located across the globe. Specializing in wide width shoes, our variety of trademark brands (24 Hour Comfort, Peerage, Fuzzy и Floral) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителна широка (Е) ширина од Фазпаз. Синтетичка ткаенина. 1,5 инчи ниска потпетица. Перничена влошка. Максимален ѓон на гума за влечење. Slingback со прилагодлива тока. Декоративни накит.

Им се допаѓа и на купувачите..