• Ново
Детергент за мириси на мириси од слонова коска од алое, дизајниран за чувствителна кожа, Флорит, товари
zoom_in

Детергент за мириси на мириси од слонова коска од алое, дизајниран за чувствителна кожа, Флорит, товари

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Детергент за мириси на мириси од слонова коска од алое е дизајниран за чувствителна кожа на вашето семејство со лесен мирис за свежина. Служејќи ги семејствата 140 години со изработка на производи со намерни состојки за да се грижат дури и за најнежната кожа, слонова коска потекнува како едноставно решение за миење облека и тела. Направени без бои, фосфати, осветлувачи, ензими и хлор слонова коска нежен мирис на алое е нежен на вашата кожа. Наменето за чувствителна кожа. Хипоалергичен. Направени без бои, фосфати, осветлувачи, ензими и хлор. Работи во сите машини за перење.

Им се допаѓа и на купувачите..