• Ново
Chenille милиметар црни стебла чистачи на цевки, брои
zoom_in

Chenille милиметар црни стебла чистачи на цевки, брои

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Користете ги овие чистачи на цевки Chenille стебла за да направите забавни и убави креации. Тие се направени со употреба на трајна, но флексибилна жица, што ви овозможува лесно да се наведнувате и да го пресвртите секое парче во интересни форми. Овие чистачи на цевки Chenille мерат дијаметар од 6мм и вклучуваат дарежливи 25 парчиња. Класичната црна боја ги прави разноврсно парче што треба да се користи за различни проекти. Направени од лесни материјали, тие се лесни за чување за идна употреба и прават паметен додаток на вашата колекција занаетчиски материјали. Chenille ги стекнува чистачите на цевки : мери 12 '' долга x 6mm wide Showcase вашата креативност со занаетчиство за чистење цевки вклучува 25 парчиња и лесни за употреба.

Им се допаѓа и на купувачите..