• Ново
Golf Golf Golf Golf Callaway X-Spann, лева рака
zoom_in

Golf Golf Golf Golf Callaway X-Spann, лева рака

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Иновативната, компресија се вклопува во ракавицата X Spann им овозможува на голферите да одговараат како никој друг. Не постои табулатор за влечење, што го прави Snug да се вклопи поприродно и удобно. Мулти-материјалниот дизајн е лесен благодарение на целосната и тенка кожа од кожа Кабрета. Доживејте совршена ракавица за голф што се вклопува беспрекорно на раката и во играта со Golf Golf Golf Golf Golf Callaway. Golf Golf Callaway X-Spann, лева рака : Иновативната, компресија вклопува во ракавицата X Spann им овозможува на голферите да одговараат како никој друг. Не постои табулатор за влечење, што го прави Snug да се вклопи поприродно и удобно. Мулти-материјалниот дизајн е лесен благодарение на целосната и тенка кожа од кожа Кабрета. Доживејте совршена ракавица за голф што се вклопува беспрекорно на раката и во играта со Golf Golf Golf Golf Golf Callaway.

Им се допаѓа и на купувачите..