• Ново
Задоволство на Енди, Виенерс, Оз Пластика
zoom_in

Задоволство на Енди, Виенерс, Оз Пластика

DEN 47.68

Износ
check Во продавницата.

Енди на скара за задоволство Виенерс, 24 мл пакет пластика. Stampede Meat, Inc. & основана во 1995 година, иновативна компанија за протеини решенија која се фокусира на развој и преработка на сопствени протеини за ресторанот, мало и индустриска. Ние создаваме сезонски и подготвени месо со додадена вредност, парчиња дел, целосно зготвено пилешко, говедско, мисирка и свинско месо, производи, како и супи, странични садови и алтернативи на вегански протеини. Нашите клиенти вклучуваат водечки ресторани, врвни трговци на мало, клупски продавници, водечки дистрибутери на услуги за храна, линии за крстарење, казина, домашна испорака и други сегменти во развој. Енди Грил ги воодушевува жариштето. 24 мл. Без глутен. Направено со пилешко и свинско месо. Пакувајте пластика.

Им се допаѓа и на купувачите..